ULTRATHON AEROZOL 25% DEET, 170 gramów

ULTRATHON AEROZOL 25% DEET, 170 gramów
Producent: 3M CONSUMER HEALTH CARE
Dostępność: Niedostępny
Cena: PLN 29,99
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Ultrathon odstrasza komary, kleszcze, muchy oraz inne owady. Zapewnia do 8 godzin skutecznej ochrony. Odporny na pot i wodę.
 
Wskazania: preparat odstrasza komary, kleszcze, muchy i inne owady.
 
Sposób użycia: spryskać równomiernie skórę lub ubranie trzymając pojemnik w odległości 15-20cm. Nie stosować pod ubraniem. Skuteczne jest rozpylenie preparatu na ubranie, np. na koszulki, spodenki, skarpetki itp. Preparat nie niszczy wełny, bawełny ani nylonu. Unikać rozpylenia preparatu na inne syntetyki, powierzchnie plastikowe, lakierowane, metalowe i skórzane. Nie stosować bezpośrednio na twarz. Najlepiej nanieść preparat na szyję i twarz zwilżoną ręką. Chronić oczy i usta. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. U dzieci w wieku 3-12 lat nie stosować częściej niż 2 razy dziennie. Nie stosować na dłonie u dzieci. Nie stosować na rany, skaleczenia ani na podrażnioną skórę. Gdy użycie preparatu przestaje być konieczne, należy zmyć go wodą i mydłem.
 
Składniki: alkohol izopropylowy, N,N-dietylo-m-toluamid 42,5g/170g.
 
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu.
 
Środki ostrożności: skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwratym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Unikać wdychania par i ropylonej cieczy. Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 stopni Celsjusza. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami lub paszami dla zwierząt.
 
Pierwsza pomoc: drogi oddechowe: wynieść poszkodowanego na świeże powietrze, skontaktować się z lekarzem. Kontakt ze skórą: nie przewiduje się konieczności udzielania pierwszej pomocy. Jeśli wystąpi uczulenie skóry dokładnie umyć skórę wodą i mydłem, przerwać stosowanie preparatu. Jeśli objawy utrzymują się - należy skonsultować się z lekarzem. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku połknięcia: wypłukać usta. Jeśli objawy podrażnienia nie ustępują, wezwać lekarza.
 
Podmiot odpowiedzialny:
3M Poland Sp. z o.o.
Al. Katowicka 117
05-830 Nadarzyn

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:SSL Apteka ARNICA © 2020. Zezwolenie na prowadzenie apteki.
Ceny podane są w PLN i zawierają podatek VAT.