Soligardin 12 saszetek

Soligardin 12 saszetek
Producent: Aflofarm
Dostępność: Niedostępny
Cena: PLN 9,99
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń

Wskazania:

Soligardin proszek do sporządzania roztworu do płukania gardła to lek przeznaczony do stosowania pomocniczo w stanach zapalnych jamy ustnej i gardła w przebiegu nieżytów górnych dróg oddechowych, anginy, infekcji wirusowych i zakażeń grzybiczych.

Przeciwwskazania:

Uszkodzona powierzchnia błon śluzowych.

Właściwości:

Soligardin proszek do sporządzania roztworu do płukania gardła to lek o działaniu odkażającym, ściągającym, przeciwzapalnym i miejscowo przeciwbólowym. Działa hamująco na rozwój infekcji wirusowych i przeciwgrzybiczo.

Skład:

Składniki Soligardin proszek do sporządzania roztworu do płukania gardła: 100 g proszku zawiera substancje czynne: Boraks (Borax) 34,8 g; Sodu wodorowęglan (Natrii hydrogenocarbonas) 34,8 g; Sodu chlorek (Natrii chloridum) 14,9 g; Sodu benzoesan (Natrii benzoas) 14,9 g; Mentol (Mentholum) 0,5 g                    

Stosowanie:

Soligardin proszek do sporządzania roztworu do płukania gardła zaleca się stosować zewnętrznie. Podanie na śluzówkę jamy ustnej i gardła. Dodać 1 saszetkę lub 2 saszetki do 1/2 szklanki ciepłej wody, płukać roztworem jamę ustną i gardło 3 razy na dobę. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.

Opakowanie:

12 saszetek x 2,5 g

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:SSL Apteka ARNICA © 2020. Zezwolenie na prowadzenie apteki.
Ceny podane są w PLN i zawierają podatek VAT.