Preparaty kompleksowe

Wyświetl: Lista / Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
Aromatol 100 ml
Skład 100 g roztworu zawiera substancje czynne:   lewomentol 1,72 g olejek cytrynowy ..
PLN 7,99
Coldrex Maxgrip C 24 tabletek
Skład Substancja czynna: 1 tabletka preparatu Coldrex zawiera: paracetamol 500 mg, kofeina 25 mg, c..
PLN 6,99
Flucontrol max 10 tabletek
Skład 1 tabl: 650 mg paracetamolu, 10 mg fenylefryny chlorowodorku, 4 mg chlorfenaminy maleinianu. ..
PLN 3,49
OLIMP Ulgrip Hot o smaku malinowym 10 saszetek
Ulgrip™ HOT to suplement diety w formie proszku do sporządzania rozgrzewającego płynu. Składniki pre..
PLN 12,99
Theraflu ExtraGRIP 14 saszetek
Skład Substancja czynna: paracetamol 650 mg, chlorowodorek, fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy..
PLN 17,99
Theraflu zatoki 14 saszetek
Skład 1 saszetka zawiera 650 mg paracetamolu i 10 mg chlorowodorku fenylefryny. Wskazania  ..
PLN 17,99
SSL Apteka Arnica © 2017. Zezwolenie na prowadzenie apteki.
Ceny podane są w PLN i zawierają podatek VAT.