Coldrex Junior C 10 saszetek

Coldrex Junior C 10 saszetek
Producent: Omega Pharma
Dostępność: Niedostępny
Cena: PLN 12,99
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń

DZIAŁANIE:

Coldrex Junior C o smaku cytrynowym:

  • Obniża gorączkę
  • Zmniejsza ból głowy i gardła
  • Udrożnia nos
Jak stosować

SKŁADNIKI:

300 mg paracetamolu
20 mg kwasu askorbowego
5 mg chlorowodorku fenylefryny

Jak stosować

WSKAZANIA DO STOSOWANIA:

Saszetki przeznaczone do krótkotrwałego, objawowego leczenia grypy, przeziębienia, przebiegających
z gorączką, dreszczami, bólem głowy, bólem gardła, nieżytem nosa (katarem) u dzieci w wieku 6-12 lat.

Jak stosować

JAK STOSOWAĆ:

Stosowanie u dzieci w wieku 6 do 12 lat
1 saszetka co 4 godziny, do 4 razy na dobę.
Należy zawsze stosować możliwie najniższą skuteczną dawkę leku.

Sposób podawania
Przed podaniem proszek należy rozpuścić w gorącej wodzie.
Wsypać zawartość jednej saszetki do szklanki, uzupełnić do połowy gorącą wodą, dobrze wymieszać
i wypić. W razie potrzeby dodać zimnej wody lub dosłodzić.

Coldrex Junior C, (300 mg + 5 mg + 20 mg)/saszetkę, proszek do sporządzania roztworu doustnego

Skład: Jedna saszetka zawiera: paracetamol (Paracetamolum) 300 mg, chlorowodorek fenylefryny (Phenylephrini hydrochloridum) 5 mg, kwas askorbowy (Acidum ascorbicum) 20 mg.
Wskazania do stosowania: Krótkotrwałe, objawowe leczenie grypy lub przeziębienia, przebiegających z gorączką, dreszczami, bólem głowy, bólem gardła, nieżytem nosa (katarem) u dzieci w wieku 6-12 lat.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na paracetamol, fenylefrynę, kwas askorbowy lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek.
Przyjmowanie: zydowudyny, inhibitorów monoaminooksydazy (MAO) i okres 2 tygodni po zakończeniu ich stosowania. Stosowanie u dzieci poniżej 6 lat.
Podmiot odpowiedzialny: Omega Pharma Poland Sp. z o.o.

COLD/JKS/2018/065

 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:



SSL Apteka ARNICA © 2020. Zezwolenie na prowadzenie apteki.
Ceny podane są w PLN i zawierają podatek VAT.