Ciśnieniomierz Hartmann Tensoval Duo Control II 1 sztuka

Ciśnieniomierz Hartmann Tensoval Duo Control II 1 sztuka
Producent: HARTMANN
Dostępność: Niedostępny
Cena: PLN 149,99
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
 • Tensoval duo control - to jedyny ciśnieniomierz, który funkcjonuje w oparciu o metodę oscylometryczną jak i osłuchową, która wykorzystywana jest przez specjalistów w gabinetach lekarskich. Tensoval® duo control zapewnia precyzyjne wyniki ciśnienia tętniczego krwi również w przypadku pacjentów z zaburzeniami rytmu pracy serca.
 • Lekarska precyzja pomiaru ciśnienia w Twoim domu - technologia Duo Sensor to połączenie dwóch metod pomiaru ciśnienia krwi: klasycznej osłuchowej, stosowanej w gabinetach lekarskich i oscylometrycznej. Dzięki zastosowaniu tej podwójnej techniki pomiaru aparat zapewnia precyzyjne wyniki ciśnienia tętniczego także w przypadku pacjentów z arytmią. Arytmia u pacjentów może prowadzić do błędnych odczytów. U pacjentów z arytmią pomiar ciśnieniomierzem pracującym wyłącznie w oparciu o metodę oscylometryczną może prowadzić do błędnych odczytów.
 • Dokładne wyniki pomiarów ciśnienia krwi nie tylko w gabinecie lekarskim - dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Duo Sensor, samodzielna, regularna i precyzyjna kontrola wartości ciśnienia krwi w dowolnym miejscu i o dowolnej porze dnia nie jest już problemem.
 • Bez pośpiechu - obsługa urządzenia jest prosta, dzięki czemu może być ono dedykowane również osobom starszym. Wyraźnie oznaczone przyciski, intuicyjne menu i czytelny wyświetlacz pozwalają na uzyskanie wiarygodnych wyników w zaciszu domowego ogniska.
 • Istotna wskazówka - aparat wykrywa i sygnalizuje objawy arytmii serca. Jeżeli w czasie prawidłowo przeprowadzanych pomiarów symbol nieregularnej pracy serca ukazuje się dość często, jest to istotna informacja dla pacjenta i lekarza.
 • Prosto i przyjemnie - dodatkowy uchwyt oraz wycięcie w mankiecie pomagają w prawidłowym jego umiejscowieniu. Ponadto technologia Comfort Air zapewnia przyjemny i komfortowy pomiar. Do ciśnieniomierza dołączony jest mankiet o obwodzie 22-32 cm.
 • Ku pamięci - aparat zapisuje 60 wyników dla 2 użytkowników łącznie z datą i godziną pomiaru. Tensoval® duo control stosuje się do wytycznych Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego i rozróżnia wartości pomiarów dokonywanych rano i wieczorem. Ponadto wylicza wartości średnie ze wszystkich pomiarów, pomiarów porannych i wieczornych. W ciągu dnia poziom ciśnienia krwi ulega zmianie, dlatego w przypadku farmakologicznego leczenia nadciśnienia, informacje te mogą być bardzo pomocne lekarzowi.
 • Jeszcze bardziej praktyczny niż kiedykolwiek dotąd - w ciśnieniomierz wbudowany jest port USB, dzięki któremu możliwe jest podłączenie aparatu do komputera. ( w przyszłości zestaw: kabel USB + oprogramowanie dostępne będzie jako wyposażenie dodatkowe )
Najważniejsze zalety:

 • Wysoka jakość urządzenia: w pełni automatyczny ciśnieniomierz naramienny z 5 letnią gwarancją.
 • Precyzja: wysoka dokładność pomiarów dzięki technologii Duo Sensor.
 • Wiarygodność: wykrywa i sygnalizuje objawy arytmii serca.
 • Komfort: dzięki zastosowanej w urządzeniu technologii Comfort Air, pomiar ciśnienia przebiega w łagodny i przyjemny sposób.
 • Bezpieczeństwo: aparat klinicznie zatwierdzony, poddany szczegółowym badaniom klinicznym i posiadający rekomendację międzynarodowych towarzystw zrzeszających specjalistów ds. nadciśnienia tętniczego.
 • Profesjonalizm: aparat stosuje się do wytycznych Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego (ESH) i rozróżnia wartości pomiarów dokonywanych rano i wieczorem.
 • Wygoda: użytkowania i intuicyjna obsługa.
 • Inteligencja: aparat może być podłączony do komputera poprzez port USB, dzięki czemu może nastąpić przeniesienie danych, ich zachowanie i dalsza analiza.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:SSL Apteka Arnica © 2018. Zezwolenie na prowadzenie apteki.
Ceny podane są w PLN i zawierają podatek VAT.