Aspirin C Forte 10 tabletek musujących

Aspirin C Forte 10 tabletek musujących
Producent: Bayer
Dostępność: Niedostępny
Cena: PLN 17,99
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń

Wskazania:

Tabletki musujące Aspirin C forte  przeznaczone są do stosowania w objawowym leczeniu dolegliwości bólowych o małym lub umiarkowanym nasileniu (bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe) oraz objawowym leczeniu dolegliwości bólowych i gorączki w przebiegu przeziębienia i grypy. Lek Aspirin C forte wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwgorączkowe i przeciwbólowe. Przeznaczony jest dla osób dorosłych. 

Skład:

1 tabletka zawiera 800 mg kwasu acetylosalicylowego i 480 mg kwasu askorbinowego (witamina C). Substancje pomocnicze: wodorowęglan sodu modyfikowany: sodu wodorowęglan i sodu węglan; kwas cytrynowy bezwodny; powidon; krzemionka koloidalna bezwodna.

Stosowanie:

Dorośli: 1 tabletka musująca Aspirin C forte. W razie konieczności dawkę można powtarzać co 4 do 8 godzin. W ciągu doby nie należy przyjmować więcej niż 3 tabletki musujące. Nie stosować dłużej niż 4 dni bez konsultacji z lekarzem. Podanie doustne. Tabletkę należy rozpuścić w szklance wody i wypić musujący płyn. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25 stopni Celcjusza.

Opakowanie:

10 tabletek musujących

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:SSL Apteka ARNICA © 2020. Zezwolenie na prowadzenie apteki.
Ceny podane są w PLN i zawierają podatek VAT.